Czym jest Wiza eTA Canada?

Wiza eTA CanadaJuż teraz można aplikować o autoryzację eTA do Kanady w 3 prostych krokach. Nowe regulacje zostały wprowadzone 15 marca 2016 roku przez rząd Kanadyjski. Osoby, które pochodzą z krajów zwolnionych z obowiązku wizowego powinny posiadać dokument eTA Canada.

Podróż do Kanady

Kanada to państwo, które jest położone w Ameryce Północnej. Aktualnie coraz więcej osób pragnie zwiedzić to miejsce, ponieważ jest ono niezwykle piękne. Do największych miast zaliczyć można między innymi: Toronto, Montreal, Edmonton czy Hamilton. Cały proces ubiegania się o eTA Canada jest niezwykle prosty, dzięki czemu każda osoba może złożyć wniosek.

Kanada

Co to jest elektroniczny system autoryzacji podróży do Kanady?

ETA to dokument, który umożliwia podróż do Kanady drogą lotniczą. Wydawany jest na okres pięciu lat. Jest to wystarczająca ilość czasu, aby móc zwiedzić to piękne państwo. Na podstawie eTA można odbyć podróż nie tylko biznesową, ale również turystyczną - co z całą pewnością jest ogromną zaletą dla wielu osób. Proces ubiegania się o taki dokument jest bardzo prosty. Wystarczy wejść na stronę internetową https://etacanadaonline.com/pl i wypełnić formularz. Oprócz tego należy podać swój adres email, gdzie zostanie wysłany dokument potwierdzający. Zazwyczaj proces przetwarzania trwa trzy dni. Numer eTA zostanie elektronicznie powiązany z numerem paszportu danej osoby.

Jakie są wymagania odnośnie eTA Kanada?

Wymagania wizowe nie są zbyt rygorystyczne. Wszystkie osoby muszą podać przede wszystkim dane dotyczące zatrudnienia oraz dane paszportowe. Jest to naprawdę bardzo ważne. Oprócz tego, koniecznością jest podanie adresu pobytu w Kanadzie oraz dokładną datę rozpoczęcia podróży. Ważne jest również to, aby paszport był ważny w trakcie podróżowania. Zdecydowanie trzeba to sprawdzić przed lotem. W przypadku zmiany lub utraty ważności paszportu należy ponownie aplikować o przyznanie autoryzacji eTA. Jak widać, proces ten nie jest wcale taki skomplikowany. Wyrobienie dokumentu eTA trwa dosłownie chwilę, więc warto przed podróżą skorzystać z takiej możliwości.

Komentarze