Domki letniskowe w Niechorzu: dlaczego warto?

Domki letniskoweDomki letniskowe cieszą się bardzo dużą popularnością, zwłaszcza wśród większych rodzin i grup znajomych. Taki domek zapewnia o wiele więcej przestrzeni w porównaniu z pokojem hotelowym, nierzadko oferuje kilka sypialni, dwie łazienki, w pełni wyposażoną kuchnię, a przy tym możliwość korzystania z prywatnego tarasu. Jeśli chcesz w końcu spróbować tej formy wypoczynku, to skorzystaj z naszej podpowiedzi i zainteresuj się ofertą domków letniskowych w Niechorzu. Oto kilka argumentów, które powinny Cię przekonać do tej destynacji urlopowej.

Gdzie leży Niechorze?

Niechorze to niewielka miejscowość turystyczna w centralnej części województwa zachodniopomorskiego, położona mniej więcej w połowie drogi między Pogorzelicą a Rewalem. Warto podkreślić, że jest to jeden z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych w naszym kraju, chętnie odwiedzany również przez coraz liczniejszych turystów z zagranicy.

Dogodny dojazd

Mieszkańcy północnej Polski mogą się uważać za szczęściarzy, ponieważ dla nich dojazd do dowolnej miejscowości na wybrzeżu Bałtyku nie stanowi większego problemu. Gorzej z osobami z centralnych i południowych regionów naszego kraju.

Położenie Niechorza można uznać za stosunkowo korzystne, a już na pewno dla osób, które mieszkają w zachodniej części Polski - w Wielkopolsce, na Kujawach, Dolnym Śląsku czy w województwie lubuskim. Dla nich dojazd do Niechorza będzie bardzo komfortowy i szybki.

Cisza, spokój, brak tłumów

Choć Niechorze nie jest zupełnie anonimową miejscowością turystyczną, to oczywiście daleko mu do popularności np. Łeby czy Sopotu. Dzięki temu nawet w sezonie wakacyjnym można tutaj liczyć na względny komfort wypoczywania, uniknąć tłumów, kolejek do atrakcji oraz co najważniejsze: nie trzeba się zrywać wcześnie rano, by zarezerwować sobie sensowne miejsce na plaży.

Przepiękne plaże

Niechorze urzeknie każdego, kto jest beznadziejnie zakochany w polskim Bałtyku i wybacza mu nawet kapryśną pogodę. To fakt, nie opinia, że nadbałtyckie plaże należą do najpiękniejszych na świecie, szczególnie te w części tzw. otwartego wybrzeża. A właśnie z takimi mamy do czynienia w Niechorzu.

Jeśli głównym celem Twoich wyjazdów turystycznych nad Bałtyk jest plażowanie, to Niechorze w 100% spełni oczekiwania.

Mnóstwo atrakcji na wyciągnięcie ręki

Niechorze oferuje naprawdę duży wybór atrakcji, w tym dla rodzin z dziećmi - część z nich znajduje się w odległości kilkunastu minut jazdy samochodem.

Spośród tych największych atrakcji Niechorza i regionu warto wymienić:

  • Oceanarium w Niechorzu;
  • Muzeum Rybołówstwa Morskiego;
  • Urokliwe jezioro Liwia Łuża, które znajduje się na terenie rezerwatu przyrody;
  • Zabytkowy wiatrak w Lędzinie;
  • Nadmorską Kolej Wąskotorową;
  • Motylarnię w Niechorzu;
  • Park Miniatur Latarni Morskich;
  • Latarnię Morską w Niechorzu;
  • Słynne ruiny kościoła gotyckiego na skarpie w Rewalu.

Które domki letniskowe w Niechorzu warto rozważyć?

Mamy dla Ciebie konkretną propozycję, która wykracza daleko poza standard typowych domków letniskowych w Niechorzu. Mowa o kompleksie Olivina Park. To nowa inwestycja na turystycznej mapie regionu.

Olivina Park to kompleks komfortowych, całorocznych domów wakacyjnych - każdy ma powierzchnię około 70 metrów kwadratowych i znajduje się na indywidualnej działce o powierzchni od 150 do 243 metrów kwadratowych. W domach znajdują się trzy sypialnie, dwie łazienki, w pełni wyposażona kuchnia, salon, indywidualnie sterowana klimatyzacja, grzejniki elektryczne i wiele innych udogodnień.

Sam kompleks Olivina Park zapewnia gościom maksymalną prywatność, tworząc perfekcyjne warunki do niespiesznego wypoczynku na najwyższym poziomie komfortu. Każdy dom stanowi unikalne połączenie przestrzeni domku letniskowego oraz standardu wysokiej klasy hotelu.

Do dyspozycji rezydentów Olivina Park są takie atrakcje i udogodnienia jak m.in.: kort do padla, dostęp do kompleksu basenowego i SPA w sąsiednim Hotelu Amber Park, restauracja z barem, możliwość zamówienia śniadań serwowanych w domku, bezpłatne podwózki melexem na plażę czy do centrum Niechorza i wiele innych.

Wybrany dom wakacyjny w kompleksie Olivina Park wygodnie zarezerwujesz online na stronie internetowej https://olivinapark.pl/zarezerwuj.

Komentarze