Gdzie zarezerwować wakacje w luksusowym wydaniu - wybieramy idealne destynacje dla nowożeńców

Wakacje w luksusowym wydaniuPodróż poślubna to zasłużony odpoczynek dla nowożeńców po trudnym i męczącym czasie przygotowań do ślubu i wesela. To także wyjątkowy wyjazd tylko we dwoje, który powinien być niezapomnianym i romantycznym doznaniem. Jakie kierunki najczęściej wybierają nowożeńcy? I jak zaplanować luksusowy wyjazd poślubny?

Egzotyka coraz bardziej dostępna

Egzotyczne kierunki są coraz popularniejsze wśród nowożeńców. Nic dziwnego, skoro za cenę porównywalną z wakacjami all inclusive w popularnym kurorcie w Egipcie czy na lazurowym wybrzeżu możemy spędzić luksusowe wakacje w tropikalnym klimacie, bez zgiełku i natłoku turystów - sprawdź oferty na Memories.pl.

Indonezja

Archipelag indonezyjski to ponad 17 tysięcy wysp usytuowanych wzdłuż równika. Krajobraz Indonezji dominuje krystalicznie czysta woda, odludne, piaszczyste plaże i egzotyczna roślinność. Jest to więc idealne miejsce zarówno dla miłośników relaksu, jak i poszukiwaczy bardziej aktywnych doznań - można tu nurkować z mantami albo wybrać się na wycieczkę trekkingową na płonące niebieskim ogniem kaldery wulkanów.

Egzotyczna podróż do Indonezji

Seszele

Seszele również cechują piaszczyste plaże oraz błękitna woda, ale ponadto także niezwykle ciekawa, wieloetniczna ludność wysp. Miłośnicy nurkowania znajdą tu przepiękne rafy koralowe, a amatorzy plażowania ciszy i spokoju docenią dziesiątki rajskich wysp, takich jak Mahe, Praslin i La Digue. Oprócz ciszy i spokoju znaleźć tu można także niezwykłą, dziewiczą przyrodę, w tym wiele endemicznych gatunków roślin i zwierząt.

Egzotyczna wycieczka na szeszele

Podróż poślubna - jaka powinna być?

Podróż poślubna powinna być najbardziej magiczną wyprawą w życiu zakochanych. Ważne jest, by czas spędzony razem był relaksujący i romantyczny, dlatego większość par decyduje się na wybór obiektów przeznaczonych tylko dla dorosłych. Każdemu zależy na tym, żeby jego poślubna podróż była w pełni zorganizowana i szyta na miarę indywidualnych potrzeb, dlatego dobrym sposobem na zaplanowanie tych wyjątkowych wakacji jest powierzenie organizacji touroperatorowi memories.pl. Jest to biuro podróży, które specjalizuje się w organizacji luksusowych, egzotycznych wycieczek oraz właśnie podróży poślubnych.

Ocena: 5.0

Komentarze