Hotel Ossa - przyjazny dzieciom

Hotel OssaZnalezienie hotelu przyjaznego dzieciom to nie łatwa sztuka - można się o tym przekonać czytając przeróżne fora poświęcone turystyce rodzinnej. A to brakuje odpowiednich atrakcji, a to menu jest nieelastyczne, a przez to trudno dobrać coś, co akurat przypadnie do gustu naszym pociechom. Brak akceptacji dla najmłodszych gości widać czasem także w specyficznym nastawieniu nie tylko do samych dzieci, ale i całych rodzin, traktowanych jako klienci drugiej kategorii.

Są jednak miejsca, których oferta kształtowana jest właśnie z myślą o wszystkich gościach - także tych najmniejszych. To hotele, które nie boją się odważnych pomysłów, nieszablonowych projektów i programów, które zachwyciłyby w równym stopniu dzieci, jak ich rodziców. I jednym z nich jest Hotel Ossa Congress & Spa, który może być prawdziwym wzorem do naśladowania pod tym względem.

Oferta rodzinnych wyjazdów do tego świetnie znanego i doskonale ocenianego kompleksu hotelarsko-konferencyjnego została stworzona tak, aby nikogo nie pominąć i o nikim nie zapomnieć. W Ossie dzieci traktowane są jak równy z równym - mają swoje własne atrakcje, swoje własne programy lojalnościowe oraz swoje własne programy rozrywki. Takie traktowanie najmłodszych jak pełnoprawnego klienta sprawia, iż najmłodsi goście często zachęcają swoich rodziców do powrotu w dane miejsce. A rodzice się zgadzają - zadowolone dziecko podczas urlopu, to przecież gwarancja fantastycznego wyjazdu!

Co więc znaleźć można w ofercie Ossy? Przede wszystkim moc atrakcji w tzw. Trip Kids Zone posiadającej interesujące programy animacji prowadzone przez doświadczonych animatorów, które przygotowywane są na długie weekendy, święta, ferie i wakacje. To też usługi dedykowane dzieciom jak choćby absolutnie rewelacyjna oferta spa specjalnie dla najmłodszych. Nie brak przy tym także infrastruktury stworzonej z myślą o naszych pociechach: pokojów zabaw, placów zabaw - także na uroczej plaży przy stawie - wspaniale wyposażonej przestrzeni rekreacyjnej, z boiskami i kortami do gry, a nawet specjalnej hotelowej gazetki Kids Kurier tworzonej z myślą o dzieciach.

W Hotelu Ossa jest więc wszystko to, czego każde dziecko, a co za tym idzie każdy rodzic, bardzo potrzebuje. Masa świetnej zabawy, doskonale przygotowana oferta oraz przede wszystkim podejście, w którym dziecko traktowane jest jak ważny, pożądany gość.

Źródło: www.hotele.pl.

Ocena: 5.0

Komentarze