Kierunek Kołobrzeg - zarezerwuj bilety z Warszawy do Kołobrzegu od PKP Intercity i odkryj uroki tego nadmorskiego uzdrowiska!

KołobrzegDuża ilość połączeń kolejowych do Kołobrzegu sprawia, że to nadmorskie uzdrowisko wreszcie jest na wyciągnięcie ręki. Teraz możemy odwiedzić je nie tylko podczas wakacyjnego wypadu, lecz także w jeden z nadchodzących weekendów. Kołobrzeg oferuje przyjezdnym sporo atrakcji - nie będą się tutaj nudzić zarówno miłośnicy nadmorskich krajobrazów, jak i zwolennicy imprez oraz nocnych rozrywek. Aby znaleźć się nad Bałtykiem w niespełna 6 godzin, wystarczy zarezerwować jeden z tanich biletów z Warszawy do Kołobrzegu i ruszać w drogę! Szczególnie, że teraz PKP Intercity oddało do dyspozycji podróżujących kilka atrakcyjnych ofert sprzedaży biletów.

Z Warszawy do Kołobrzegu tylko pociągiem!

Podróż z Warszawy do Kołobrzegu może być dla turystów nie lada wyzwaniem. Nie tylko ze względu na sporą odległość wybrzeża od Warszawy, na pokonanie której samochodem należałoby przeznaczyć co najmniej 8 godzin. Duże oddalenie od lotnisk sprawia, że wybór samolotu także nie jest najlepszym rozwiązaniem - szczególnie, gdy weźmiemy pod uwagę jeszcze dojazd na podmiejskie lotnisko i długotrwałą odprawę. Najwygodniejszym i najszybszym rozwiązaniem będzie jedno z połączeń kolejowych do Kołobrzegu od PKP Intercity - wybierając relację Pendolino, dotrzemy tutaj już w 5 godzin i 37 minut bez zbędnych przesiadek. Dzięki dużej ilości połączeń o różnych porach dnia zaplanujemy podróż w najbardziej odpowiednim dla nas terminie. Później wystarczy już tylko zarezerwować bilety i pakować bagaże. Przewoźnik dołoży wszelkich starań, aby podróż minęła nam w przyjemnych i komfortowych warunkach. W pociągu będziemy mogli skorzystać z urządzeń elektronicznych, zjeść ciepły posiłek w wagonie restauracyjnym oraz zamówić ulubioną kawę.

Planujesz podróż wcześniej? Zarezerwuj bilet i uzyskaj atrakcyjny rabat!

Podczas gdy jedni lubią spontaniczne wyjazdy, inni wolą planować z wyprzedzeniem. Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez skrupulatnie zaplanowanej podróży, PKP Intercity przygotowało nielimitowaną ofertę "Wcześniej taniej", w której rabaty sięgają aż 30%. Rezerwując bilet wcześniej, otrzymamy atrakcyjny rabat. Warto dokonać zakupu biletów z odpowiednim wyprzedzeniem, ponieważ wysokość zniżki uzależniona jest od momentu dokonania rezerwacji. W praktyce oznacza to, że im wcześniej zarezerwujemy podróż, tym mniej za nią zapłacimy.

Czekasz na wyjątkową okazję? Skorzystaj z limitowanych puli biletów od PKP Intercity!

Ci z nas, którzy czekają na naprawdę wysokie rabaty, powinni zapoznać się z limitowanymi ofertami od PKP Intercity, w których zniżki sięgają aż 67%! Przewoźnik przygotował dla podróżujących pulę tanich biletów, dzięki którym z Warszawy do Kołobrzegu będzie można podróżować jeszcze taniej. W ramach ofert "Super Promo" i "Promo" możemy nabyć tanie bilety na trasach objętych promocją - ich ilość jest jednak ograniczona, więc należy się spieszyć.

Gdzie kupić tanie bilety od PKP Intercity?

Bilety w promocyjnych cenach od PKP Intercity można kupić na kilka dogodnych sposobów. Przewoźnik umożliwił podróżującym zakup wybranych biletów zarówno na miejscu, jak i poprzez internet:

  • w kasach biletowych na wszystkich dworcach kolejowych w Polsce.
  • w biletomatach, które znajdują się w miejscach cieszących się dużą popularnością wśród podróżujących np. w okolicy węzłów przesiadkowych.
  • poprzez stronę internetową przewoźnika PKP Intercity, na której znajduje się praktyczna wyszukiwarka. Wystarczy wskazać miejsce docelowe oraz termin podróży, a następnie wyszukać interesujące nas połączenie i dokonać opłaty za bilety.
  • poprzez aplikację mobilną IC Mobile Navigator, która dostępna jest w wersjach na tablet i telefon.

Warto pamiętać, że obowiązujące rabaty naliczane są automatycznie podczas zakupu biletów. Dodatkowe zniżki i ulgi posiadane przez podróżujących łączą się z dostępnymi rabatami i promocjami.

Chcesz wybrać się w podróż z Warszawy do Kołobrzegu? Odwiedź stronę przewoźnika PKP Intercity i sprawdź aktualne promocje, dzięki którym zarezerwujesz tanie bilety do Kołobrzegu!

Ocena: 5.0