Kolorowe Pola - nowoczesny hotel butikowy w Polanicy-Zdroju

Polanica-ZdrójTuryści coraz chętniej wybierają na nocleg miejsca "z duszą", które charakteryzują się nie tylko wysokim komfortem, ale też nowoczesnym designem i niepowtarzalną atmosferą. Z myślą o nich powstał hotel butikowy w Polanicy-Zdroju Kolorowe Pola.

Z roku na rok coraz więcej turystów z Polski i zagranicy decyduje się na spędzenie wakacji w naszym kraju. To sprawia, że rynek hotelarski prężnie się rozwija. Powstają nowe obiekty, odpowiadające rosnącym oczekiwaniom gości. Wśród nich mocną pozycję zajmują hotele butikowe o wyszukanym stylu, stworzone z pasji, według autorskiej koncepcji ich twórcy.

Hotel Polanica-Zdrój

Największym potencjałem hotelowym w kraju mogą pochwalić się miejsca, które w ostatnich latach cieszą się dużym zainteresowaniem turystów. Są to przede wszystkim największe miasta w Polsce: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kraków, ale też rejony atrakcyjne przyrodniczo: wybrzeże Bałtyku, malownicze Mazury i góry. Atuty lokalizacji i popularność hoteli butikowych dobrze wykorzystali właściciele niedawno otwartego hotelu w Polanicy-Zdroju Kolorowe Pola. To nowoczesny obiekt na miarę XXI w., który zachwyca designerskimi wnętrzami. Znajduje się w sąsiedztwie Parku Narodowego Gór Stołowych, w zacisznej części miasta, niedaleko Parku Zdrojowego.

Hotel butikowy dla najbardziej wymagających

Hotele butikowe charakteryzują się wysokim standardem dorównującym pięciogwiazdkowym hotelom sieciowym i niebanalnym stylem, który zaspokaja estetyczne gusta najbardziej wymagających gości. Obiekty tego typu nie są duże, co ułatwia stworzenie w nich kameralnej atmosfery. Jej charakter podkreśla umiejscowienie hotelu w dawnych pałacach, dworkach, willach lub budynkach stylizowanych na zabytkowe, wytworne rezydencje. Hotel Polanica-Zdrój Kolorowe Pola podąża za najnowszymi trendami w branży hotelarskiej, spełniając wysokie wymagania, jakie stoją przed hotelami butikowymi. Już z zewnątrz obiekt przykuwa uwagę oryginalną bryłą ozdobioną wykuszami i elementami nawiązującymi do stylu szachulcowego. W środku dysponuje zaledwie kilkunastoma apartamentami przeznaczonymi dla maksymalnie czterech osób, dzięki czemu urzeka przytulnym klimatem. Jego wyróżnikiem jest także nowoczesna aranżacja wnętrz, która czyni z niego wyjątkowe miejsce na hotelowej mapie Polanicy-Zdroju i okolic.

Aranżacja przekraczająca wyobrażenia

W hotelu butikowym w Polanicy-Zdroju apartamenty zamiast numeru mają przypisaną nazwę nawiązującą do charakterystycznych elementów ich wystroju. Każdy pokój reprezentuje odmienny, nowoczesny styl, przywodzący na myśl skojarzenia z naturą, sztuką, błogim wypoczynkiem. Niektóre z nich są utrzymane w modnych odcieniach bieli i szarości, inne przełamane intensywnymi, odważnymi kolorami i motywami roślinnymi. We wszystkich dominuje zgodny z najnowszymi trendami elegancki minimalizm. Trzeba przyznać, że hotele butikowe stanowią dla architektów wnętrz szerokie pole do popisu, ale i spore wyzwanie. Tu nie ma miejsca na pójście na łatwiznę, kopiowanie gotowych rozwiązań czy niedociągnięcia. Każde pomieszczenie musi się bowiem wyróżniać indywidualnym stylem, wyrazistym charakterem i dbałością o detale. Takie są właśnie apartamenty w hotelu Polanica-Zdrój Kolorowe Pola - zaaranżowane ze smakiem, zaskakujące, niepowtarzalne, balansujące na granicy wyobrażeń.

Bogate wyposażenie - wyznacznik nowoczesności

Wystrój wnętrz tylko w połączeniu z ich bogatym wyposażeniem może stworzyć komfortową, nowoczesną przestrzeń. Z tego powodu w pokojach hotelu Polanica-Zdrój zastosowano wysokiej jakości umeblowanie zwiększające wygodę wypoczynku. Na łóżkach znajdują się materace z siedmioma strefami twardości, dzięki którym kręgosłup przyjmuje zdrową pozycję i odpoczywa po całym dniu. Przed snem lub krótką drzemką można się jeszcze zrelaksować w fotelach w przytulnej loży, a przy biurku napisać pocztówki do rodziny i znajomych. Meble są nie tylko wygodne i funkcjonalne, ale też stylowe. Komponują się z koncepcją aranżacyjną wnętrza i podkreślają jego charakter. Zarówno w apartamentach, jak i łazienkach nie brakuje elementów wyposażenia niezbędnych na co dzień: zestawu do parzenia kawy i herbaty, ręczników, suszarki do włosów, zestawu kosmetyków. Pozytywne wrażenie wywierają także dodatki uprzyjemniające pobyt, jak telewizor, poczęstunek w lodówce i minibar. Dzięki tak bogatemu wyposażeniu udaje się stworzyć domową atmosferę, z nutą elegancji i luksusu w tle.

Hotel butikowy Polanica-Zdrój - więcej niż nocleg

Hotel butikowy w Polanicy-Zdroju Kolorowe Pola nie jest przystankiem w podróży, a celem samym w sobie. Oferuje bowiem więcej niż wygodny nocleg. Gwarantuje niepowtarzalne doświadczenia płynące z możliwości przebywania w łechtającym estetyczny zmysł, kameralnym otoczeniu. Nie tyle odpowiada on na oczekiwania wymagających turystów, co je przerasta, wyprzedza i kreuje, będąc miejscem prawdziwie nowoczesnym. To hotel w Polanicy-Zdroju odpowiedni dla osób, które cenią sobie indywidualny styl, kameralną atmosferę i spersonalizowane podejście do klienta.