Najlepsze pomysły na udany urlop nad morzem

Dzika plażaW Łazach zawsze jest wielu turystów, którzy szukają wytchnienia od zgiełku zatłoczonych miast. Ta urocza miejscowość znajduje się między Bałtykiem a dwoma jeziorami – Jamno i Bukowo i dzięki temu kusi turystów niebanalnymi krajobrazami. Warto tu przyjechać, aby zakosztować tego niecodziennego klimatu i solidnie odpocząć.

Wczasy w Łazach - moc atrakcji i beztroskie plażowanie

Co można robić w Łazach oprócz plażowania?

Łazy kojarzą się z dziką, piaszczystą plażą o nieregularnej linii brzegowej. Mimo tego, że nie jest to plaża za szeroka, to i tak cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów. Otoczona lasami sosnowymi, trawami i wydmami, robi wrażenie i stanowi dobre miejsce do kąpieli słonecznych.

Jednak Łazy to nie tylko piaszczyste złote plaże, ale też szereg innych atrakcji, z których warto skorzystać. Sporo turystów wybiera rejs wycieczkowy po Bałtyku, a inni decydują się na zwiedzanie rezerwatu przyrody Łazy. To ponad 220 hektarów bagnisto lesistej powierzchni z chronionym ekosystemem leśnym i torfowiskowym. Miłośnicy spacerów znajdą w tym bogactwie przyrody także poszukiwaną ciszę. Nie brakuje też ścieżek szlaków pieszych, oraz znajdujących się w okolicach tras rowerowych. Z kolei dla miłośników kajakarstwa, windsurfingu czy żeglarstwa czekają dwa wspomniane wyżej jeziora. Dzięki takiej różnorodności atrakcji turystycznych bardzo dużym uznaniem cieszą się wczasy na do morzem Pomysły na ciekawe zorganizowanie czasu zawsze się znajdą.

Gdzie zanocować w Łazach?

Czy domki letniskowe nad morzem to dobry pomysł? Zależy dla kogo, ale w większości przypadków turyści wybierają taką formę noclegu. Dlaczego warto? Przede wszystkim domki są przytulne, mają klimatyczne wnętrza i bardziej kojarzą się z naturą. Niektóre mają szerokie tarasy bądź werandy, inne wyróżniają się ciekawym wykończeniem, czy przytulnie urządzonym wnętrzem. Kolejne czynniki przemawiające za wyborem tego typu noclegu to możliwość wyjątkowego wypoczynku i komfortu mieszkania. Domki dają też dużą swobodę i m.in. dzięki większej przestrzeni do dyspozycji. Domki w Łazach "http://solaris.turystyka.pl/" mają charakter apartamentowy, dlatego można się w nich czuć wyjątkowo i komfortowo. Do dyspozycji mamy dwa pokoje 6/7 osobowe, kuchnie z wyposażeniem, łazienkę z suszarką, internet, tv kablową, a nawet sejf. Oczywiście to tylko część z wygód, które są dostępne dla wczasowiczów.

Jeśli ktoś chce spędzić miłe chwile w Łazach i ogólnie wczasy nad morzem domki będą idealnym rozwiązaniem. Blisko natury, przytulne i wygodne – czyli wszystko to, czego szuka turysta.

Komentarze