Nowoczesne SPA, czyli holistyczne podejście do odpoczynku

Luksusowy hotelUdany odpoczynek, skutkujący regeneracją ducha i ciała to w dzisiejszych czasach prawdziwa sztuka. Czy potrafimy w taki sposób odpoczywać? W jaki sposób nowoczesne obiekty SPA korzystają z filozofii holistycznej?

Idealny urlop, czyli po pierwsze: jakość

Polacy coraz częściej chcą wypoczywać w kraju, inwestując przede wszystkim w jakość urlopu i dostęp do różnorodnych atrakcji. Co ciekawe, zamiast zwiedzania preferujemy coraz chętniej wypoczynek o charakterze typowo relaksacyjnym. Chcemy wykorzystać kilka dni urlopu na skuteczną regenerację ciała i ducha - najlepiej w malowniczym otoczeniu przyrody. W dzisiejszych czasach, zdominowanych przez pośpiech i stres, tzw. odpoczynek holistyczny jest na wagę złota. Czym kierować się podczas wyboru idealnego miejsca na skuteczny detoks ducha i ciała?

Luksusowy hotel, domek w lesie czy nowoczesne SPA?

Każdy z nas ma inne wyobrażenie luksusowego wypoczynku. Dla jednych liczy się możliwość odcięcia od cywilizacji, dla innych - klimat nowoczesnego hotelu i kompleksowość obsługi. Na skuteczność regeneracji organizmu wpływa też położenie obiektu - najlepiej w ekologicznie czystym otoczeniu, umożliwiającym bezpośredni kontakt z naturą. Idealnie, jeśli wypoczynek łączy się z możliwością skorzystania z profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, pomocy trenera personalnego lub dostępu do strefy rekreacyjnej (basenów, sauny, jacuzzi). Liczy się też doskonała, zdrowa kuchnia, najlepiej w klimatach slow food. Czy połączenie tych elementów w jedno jest możliwe?

Hotel SPA Dr Irena Eris - nowy wymiar holistycznego wypoczynku na Mazurach

Stworzenie komfortowego miejsca, realizującego filozofię holistycznego relaksu, to główna myśl, przyświecająca Hotelom SPA Dr Ireny Eris. Precyzyjny wybór lokalizacji obiektów - Kotlina Kłodzka, Beskid Sądecki i Mazury Zachodnie - daje gwarancję odpoczynku w wyjątkowo malowniczym otoczeniu natury.

Hotel SPA Wzgórza Dylewskie na Mazurach to miejsce zlokalizowane na terenie tzw. zielonych płuc Polski, czyli wśród mazurskich wzgórz. Kompleks wypoczynkowy stworzono z myślą o osobach wymagających niepowtarzalnego klimatu, doskonałej obsługi i dostępu do najwyższej jakości zabiegów pielęgnacyjnych.

W skład kompleksu wypoczynkowego wchodzi luksusowy Hotel SPA, rustykalne apartamenty w Domu Leśnym i Siedliska - czyli stylizowane, mazurskie wille z kompletnym, nowoczesnym wyposażeniem. Układ kompleksu pozwala wybrać możliwie komfortowy typ zakwaterowania, zależny jedynie od własnych preferencji.

Nowatorskie zabiegi najwyższej klasy

Pierwszy etap holistycznej regeneracji to dbałość o piękno i odbudowa witalności ciała. Za ten element wypoczynku odpowiada Kosmetyczny Instytut, zlokalizowany na terenie Hotelu na Mazurach a oferujący ogromny wybór zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, w tym kuracje odmładzające, rewitalizujące i zabiegi odżywczo-regenerujące. Bogata oferta zaspokoi zarówno potrzeby Gości, preferujących tradycyjne metody pielęgnacji skóry (naturalne peelingi i masaże, solanki, łaźnia parowa), jak i miłośników nowatorskich zabiegów z użyciem najnowszych technologii (mikrodermabrazja, mezoterapia, peeling kawitacyjny i inne). Sekret skuteczności zabiegów tkwi w jakości składników oraz ogromnym doświadczeniu marki Dr Irena Eris w tworzeniu sprawdzonych i cenionych serii dermokosmetyków.

Przez zmysły po regenerację ducha

Zregenerowane, wypoczęte i odstresowane ciało pozwala w pełni poczuć jakość dobrze zaplanowanego wypoczynku. Holistyczna filozofia SPA zakłada pracę nad każdym ze zmysłów. O smak zadbamy pozwalając sobie na skorzystanie z oferty dań, serwowanych w obiekcie zgodnie z zasadami slow food. Jemy zdrowe posiłki, przygotowane ze świeżych, lokalnych składników, ciesząc się komfortem miejsca i brakiem pośpiechu. Odpoczynek na świeżym powietrzu? Mazurskie lasy to idealne miejsce na przejażdżkę rowerową, spacer i nordic walking. Fani sportu mogą skorzystać z pomocy trenera personalnego a miłośnicy wyciszonego relaksu - z porady instruktora jogi. Ważne, by otoczenie dostarczało kompleksowej gamy usług, wspierających nasz powrót do równowagi ducha i ciała.

Jeśli powrót do równowagi w pięknym otoczeniu przyrody to Twój pomysł na urlop - sieć Hoteli SPA Dr Ireny Eris jest rozwiązaniem, stworzonym z myślą właśnie o Twoich potrzebach.

Ocena: 5.0

Komentarze