Odpocznij w apartamentach w Szczyrku!

Apartamenty w SzczyrkuZapewnij sobie odrobinę luksusu i przyjedź do wyjątkowych apartamentów w Szczyrku. Umiejscowione w samym sercu Beskidu Śląskiego zapewniają cudowny, górski klimat o każdej porze roku. Urok apartamentów, z dostępem do prywatnych tarasów i balkonów, pozwala na zażycie luksusowego wypoczynku. Odwiedź Szczyrk i przeżyj niezapomniane wakacje.

Co zapewniają apartamenty?

Apartamenty na wynajem Hotelu Meta, to 4 rodzaje mieszkań w najwyższym standardzie. Dostosowane są do przyjęcia do 5 osób i pozwalają na indywidualny wypoczynek. Wyposażone w aneks kuchenny, dają wolność w przygotowywaniu posiłków. Miłośnicy gotowania mogą zaszaleć nawet na wakacjach, przyrządzając ulubione dania. A poszukujący kulinarnych przygód, mogą śmiało wyruszyć na skosztowanie jedzenia w lokalnych restauracjach. Ekspres pozwala na przygotowanie pysznej, porannej kawy na wspaniałym tarasie, w otoczeniu najbliższych osób.

Dzięki apartamentom możesz przez chwilę poczuć, jakbyś naprawdę mieszkał w centrum gór. Ale bez konieczności wstawania rano do pracy i pozwalając sobie na wciśnięcie przycisku STOP, wyciszenie i chwilowe zapomnienie o obowiązkach i problemach.

Oczywiście, to bliskość górskich tras jest główną atrakcją meta-apartments.pl w Szczyrku. Leżą one zaledwie 50 m od wyciągu narciarskiego, a okolica usiana jest szlakami górskimi, trasami rowerowymi i biegowymi. Niezależnie od tego, o jakiej porze roku zamieszkasz w apartamencie, znajdziesz tutaj wszystko, czego szukasz.

Skorzystaj z atrakcji Hotelu Meta!

Jednak to nie wszystko, co zyskasz decydując się na apartamenty na wynajem Hotelu Meta. Goście apartamentów mają dostęp do wszystkich atrakcji, jakie zapewnia Hotel Meta. Oznacza to, że możesz do woli korzystać ze strefy Spa & Wellness, dwóch basenów, 6 rodzajów saun, czy jacuzzi. Zregenerujesz się na kojących masażach i zabiegach pielęgnacyjnych na ciało, a po tym wszystkim, możesz odwiedzić nasze restauracje hotelowe.

Hotel Meta oferuje aż 4 restauracje, które odróżniają się od siebie klimatem. Możesz zdecydować się na Restaurację Tarasową z pięknym widokiem na panoramę gór, usiąść w eleganckiej Restauracji Lustrzanej, wypić kawę w Ratanowym Ogrodzie, czy zdecydować się na chwilę relaksu i lampkę dobrego wina w View Barze.

Apartamenty Meta to coś więcej niż tylko eleganckie mieszkania na wynajem. Zapewniają wyjątkowe atrakcje, z których możesz dowolnie korzystać. Dzięki temu nawet jeżeli pogoda nie sprzyja górskim wojażom, na pewno znajdziesz sobie ciekawe zajęcie.

Pokój hotelowy czy apartament - co wynająć?

Co jest lepszym wyborem? Wszystko zależy, czego oczekujesz od miejsca swojego pobytu.

Hotel Meta jest idealny dla osób, które po wyjściu z pokoju wolą mieć wszystko na miejscu. Od restauracji ze śniadaniem, po SPA i otwarty basen. Wieczorami chcą bez przeszkód skorzystać z dostępnego baru czy Chaty Góralskiej i nie mają ochoty opuszczać terenu hotelowego. Jest to również doskonałe rozwiązania dla rodzin z dziećmi, które od rana mogą korzystać z hotelowych rozrywek skierowanych właśnie dla najmłodszych.

Jednak, jeżeli wolisz większe odosobnienie, apartamenty na wynajem Hotel Meta będą dla Ciebie najlepszym wyborem, ponieważ nie znajdują się bezpośrednio w obiekcie hotelowym. Ich okolica jest zdecydowanie bardziej prywatna, a w budynku, w którym się mieszczą, przebywa mniej osób. Odpoczniesz tutaj od zgiełku i hałasu, a równocześnie atrakcje hotelowe znajdują się na tyle blisko, że bez problemu możesz je odwiedzić o każdej porze.

Odwiedź Szczyrk i wypocznij w luksusowych apartamentach!

Komentarze