Rodzinny wyjazd do Warszawy? Zobacz czym są apartamenty w systemie hotelowym

Apartamenty - WarszawaRodzinny wyjazd do Warszawy zawsze wiąże się z koniecznością rezerwacji noclegu. Dla wielu turystów ceny w stolicy są za wysokie - zwłaszcza dobrze zlokalizowany hotel o wysokim standardzie jest poza zasięgiem. Ale jeśli naprawdę chcemy, aby pobyt w Warszawie był dla naszej rodziny wyczekaną atrakcją, nie warto decydować się na mało komfortowy nocleg, który może okazać się najsłabszym ogniwem całego wyczekane wyjazdu. Im większa liczba osób szykuje się do wyjazdu, tym zasadniejsze jest wynajęcie apartamentu w systemie hotelowym czyli mieszkania w aparthotelu.

Apartamenty w systemie hotelowym - na czym to polega?

Aparthotel to kompleks apartamentów, samodzielnych w pełni wyposażonych mieszkań, które wynajmuje się w taki sam sposób jak pokoje hotelowe. Innymi słowy, przechodząc identyczną procedurę rezerwacyjną jak w przypadku tradycyjnego hotelu, wynajmujemy na pobyt w Warszawie nie pokój, a całe mieszkanie - z wybraną liczbą pokoi, z kuchnią, łazienką, często także z balkonem. Wynajmujemy mieszkanie, ale nie podpisujemy terminowej umowy najmu - bez względu na to, czy decydujemy się na wynajem krótkoterminowy czy długoterminowy.

Mieszkania w aparthotelu są obsługiwane w taki sam sposób jak pokoje hotelowe. Oznacza to, że nie musimy sprzątać - zrobi to za nas serwis sprzątający, możemy też korzystać z usług recepcji. Oczywiście zakres usług porządkowych zależy od standardu apartamentów w systemie hotelowym. W tych o najwyższym standardzie możemy liczyć na codzienny serwis, a mieszkaniach o standardzie niższym sprzątanie pokoi, wymiana pościeli i ręczników może odbywać się tylko raz w tygodniu.

Rodzaje dostępnych apartamentów i ich wyposażenie

W ofercie biznesowej https://www.varsoviaapartamenty.pl znajdziemy apartamenty idealne dla przedstawicieli biznesu, poszukujących niezależnego mieszkania o wysokim standardzie w Warszawie – w dobrej lokalizacji o odpowiedniej infrastrukturze. Komfortowe, kompletnie wyposażone lokale o powierzchni od 21 m2 do 60 m2 są doskonale zlokalizowane i skomunikowane. Obejmuje je serwis w jakości pięciogwiazdkowego hotelu, gwarantujący usługi concierge, sprzątanie, całodobową recepcję itp.a

Apartamenty - Warszawa

Oferta turystyczna, a więc także ta kierowana do rodzin, to oferta dla osób, które również w podróży cenią niezależność, komfort oraz oczekują zakwaterowania o wysokim standardzie, ale nie odpowiada im utarty rytm życia hotelowego wymagający dostosowania własnych planów do czasu pracy hotelowej restauracji czy siłowni. Także tych, które uważają, że wysoka cena noclegu warta jest większego komfortu, niż najbardziej nawet komfortowy jeden pokój.

Samodzielny apartament w doskonale zlokalizowanym budynku to najlepszy nocleg na czas rodzinnego pobytu w Warszawie. Koszt pobytu na osobę jest porównywalny lub niższy niż w tradycyjnym hotelu, a komfort znacznie wyższy. To właśnie ta zależność decyduje, że rodziny czy grupy przyjaciół coraz częściej w ogóle nie biorą pod uwagę innego rodzaju noclegu, niż apartament w systemie hotelowym.

Apartamenty - Warszawa

Apartamenty na wynajem krótko- i długoterminowy wyposażone są w pełni funkcjonalny aneks kuchenny z lodówką, przestronne szafy wnękowe, telewizor z telewizją satelitarną, klimatyzację, zasłony typu black-out oraz internet w każdym pokoju. Nasze apartamenty to komfortowe mieszkania zaprojektowane ze smakiem oraz z dbałością o funkcjonalność. Dzięki temu znakomicie sprawdzą się jako miejsce odpoczynku po wielogodzinnym zwiedzaniu Warszawy, ale również jako przestrzeń do pracy biznesmena w podróży służbowej.

Lokalizacje apartamentowców w Warszawie

Jedną z największych zalet apartamentów na wynajem w Warszawie jest ich lokalizacja. Z uwagi na rozległość aglomeracji miejskiej to właśnie usytuowanie i skomunikowanie apartamentowców ma znaczenie kluczowe. Nawet goście, którzy nie decydują się na korzystanie z samochodu, mogą bez problemu przemieszczać się po centrum i mają szybki dostęp do komunikacji zbiorowej. Klienci biznesowi mogą umawiać się na spotkania w strategicznych rejonach miasta, a turyści nie mają kłopotów z zaplanowaniem zwiedzania. Varsovia Apartamenty oferuje apartamenty na wynajem w dwóch ciekawych lokalizacjach:

  • Varsovia Apartamenty Kasprzaka to 311 w pełni wyposażonych, klimatyzowanych apartamentów, które stanowią ofertę dla gości odwiedzających Warszawę zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych.
  • Kompleks Jerozolimskie 216 to nowoczesne, kompleksowo wyposażone apartamenty hotelowe, spełniające najwyższe standardy. Blisko stąd do warszawskiego lotniska i dworca kolejowego, ale także większości głównych arterii komunikacyjnych miasta oraz atrakcji turystycznych.

Idealne na dłuższy pobyt

Turystyczny wyjazd z rodziną czy znajomymi, wyjazd wakacyjny czy urlop wiążą się z krótkoterminowym wynajmem apartamentów, ale wielu ludzi przybywa do stolicy nie w celach turystyczno-rekreacyjnych, a z uwagi na pracę zawodową. Oddelegowanie do pracy przy realizacji projektu to także powód, dla którego szukamy nowego czasowego lokum. Długoterminowy najem mieszkania w aparthotelu to optymalne rozwiązanie.