Zimowy weekend w Spa nad morzem

Zimowy weekend nad morzemFerie zimowe kojarzą nam się przede wszystkim z górami, a może nad morze? Dlaczego nie?

Klimat nad morzem jest bardzo korzystny dla naszego zdrowia, a zwłaszcza zimą obfituje w dobroczynne składniki. Weekend spędzony w wyjątkowym miejscu, pełen relaksu i odprężenia, a dzieci również mogą liczyć na moc atrakcji.Jakie atrakcje turystyczne znajdują się w Dźwirzynie?

Dźwirzyno położone jest między Bałtykiem a Jeziorem Resko Przymorskie, to niewielka i spokojna miejscowość przyjazna turystom. Plaża jest tutaj szeroka i piaszczysta, a droga na nią prowadzi przez sosnowy las. Zauważyć można falochrony z drewnianych bali, a zejścia na plażę przystosowane są dla osób niepełnosprawnych.

Tutejszy port znajduje się w kanale łączącym Resko Pomorskie z Bałtykiem. Wzdłuż brzegu jeziora można wybrać się na spacer, a wędkarze skorzystać z łowiska. W okresie letnim znajdują się tutaj wypożyczalnie ze sprzętem do windsurfingu lub kitesurfingu. Można nie tylko podziwiać rybackie łodzie i sprzęt, ale również odbyć rejs wycieczkowy po Bałtyku.

W Dźwirzynie podziwiać można również zabytki budowlane, które zachowały się w bardzo dobrym stanie. A także zespół starych dębów szypułkowych, które liczą sobie ponad 100 lat. Drzewa są wysokie na 18-20 metrów, a w obwodzie ponad 2,5 metra.

Wypoczynek nad morzem zimą - to wspaniały pomysł!

W okresie zimowym zapominamy o morzu, jako miejscu wypoczynku dla całej rodziny. Jednak przez cały rok polskie plaże nie tracą swojego uroku. Dlatego warto wybrać się na weekend Spa nad morzem w Hotelu Havet, który znajduje się przy piaszczystej wydmie i w otoczeniu drzew. Tak wyjątkowy klimat sprzyja odpoczynkowi i pozwala się odprężyć. Dla gości przygotowane zostały przeróżne atrakcje, aby każdy znalazł coś dla siebie. Skorzystać można z zabiegów pielęgnacyjnych, masaży, Hammam, strefy fitness oraz basenu i sauny.

Dla Pań, które lubią dbać o siebie i czuć się atrakcyjnie przygotowano zabiegi pielęgnacyjne twarzy, całego ciała oraz pielęgnację stóp i dłoni. Przy użyciu kosmetyków najwyższej jakości profesjonalna obsługa i doradztwo zadbają o zachowanie młodego wyglądu. A przy tym zapewnią relaks i odpoczynek.

Można również skorzystać z całego wachlarzu masaży, jak na przykład masaż klasyczny, gorącymi kamieniami, tybetański czy tajski. W ofercie znajdzie się również coś dla dzieci - masaż dla dzieci słodkie chwile z użyciem owoców. Natomiast na głęboki relaks pozwali marokański rytuał oczyszczenia - Hammam.

Nie zabraknie również atrakcji dla miłośników sauny i basenu: basen pływacko-rekreacyjny, strefa dla dzieci, Jacuzzi, sauna, łaźnia oraz grota solna. Dla aktywnych znajduje się strefa fitness z siłownią.