Kraków

Dlaczego warto przyjechać do Krakowa?

Wawel - KrakówKraków. Jedno z najstarszych i bezapelacyjnie najpiękniejszych miast Polski. Dawna stolica, siedziba monarchów. Miasto o historycznym znaczeniu, wyjątkowej historii. Zamieszkane przez zakochanych w nim mieszczan, którzy nie zamieniliby tego miejsca na żadne inne.

Więcej…

   

Kraków wieczorami

Kraków wieczoramiPo dniu spędzonym na wędrówkach po muzeach i galeriach Krakowa, po szaleńczym fotografowaniu wszelkich możliwych zabytków, oraz zapoznaniu się z lokalną kuchnią, trzeba się zastanowić co można tam robić wieczorem, gdy słońce zajdzie już za horyzont.

W pierwszej kolejności musimy wiedzieć gdzie mieści się nasz hotel. O tym, że powinniśmy wcześniej zadbać o rezerwację noclegu w Krakowie, nie trzeba chyba nikomu zbyt długo tłumaczyć.

Więcej…

   

Zabytki Krakowa

KrakówKraków - dawna stolica Polski zachwyca ogromną ilością zabytków oraz zakątków, które wciąż urzekają swym historycznym charakterem. Kto chce odbyć wyjątkową podróż w czasie, ten koniecznie powinien tu zajrzeć. Na jakie atrakcje warto zwrócić uwagę podczas wycieczki po tym mieście? Gdzie szukać miejsc, o których każdy tak wiele słyszał w trakcie lekcji historii?

Więcej…