Luksusowy hotel ze SPA: możesz sobie na to pozwolić!

Hotel ze SPAW Polce od kilku lat furorę robi tzw. turystyka weekendowa. Coraz więcej osób funduje sobie krótkie wypady, najczęściej we dwoje, do atrakcyjnych turystycznie miejsc. Tutaj prym wiodą luksusowe hotele ze SPA, które stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku, szybkiej regeneracji zmęczonego organizmu, a także do spędzenia czasu tylko we dwoje, co szczególnie doceniają rodzice młodszych dzieci. Wyjazd do takiego hotelu to fantastyczna recepta na zimową czy jesienną chandrę, o czym przekonujemy w naszym artykule.

Pozwól sobie na odrobinę luksusu

Pobyt w luksusowym hotelu ze SPA wcale nie jest zarezerwowany wyłącznie dla najbardziej zamożnych osób. Wysokiej klasy hotele regularnie przygotowują atrakcyjne pakiety, na przykład weekendowe, które pozwalają skorzystać z ich oferty również średnio sytuowanym gościom.

Jest to znakomita okazja do tego, aby wreszcie zafundować sobie maksimum komfortu, zregenerować się, spędzić czas w pięknym miejscu i naprawdę zadbać o siebie.

Dokucza Ci przewlekłe zmęczenie? To odpowiedni moment na krótki wyjazd

Nieprzypadkowo luksusowe hotele ze SPA są tłumnie odwiedzane przez gości, zwłaszcza pary, w okresie jesiennym, zimą oraz wczesną wiosną. W tych okresach większość z nas dopada przesilenie spowodowane nie tylko niesprzyjającą aurą, ale również zwykłym przemęczeniem codziennymi obowiązkami zawodowymi i domowymi.

Jeśli masz dokładnie tak samo i od dłuższego czasu marzy Ci się odpoczynek w luksusowym hotelu ze SPA, na przykład z ukochaną osobą, to na pewno warto zrealizować ten plan już przy najbliższej okazji. Mamy dla Ciebie konkretną rekomendację.

Który luksusowy hotel ze SPA warto wybrać?

W Polsce oczywiście nie brakuje godnych polecenia hoteli, które oferują bardzo wysoki standard pobytu, najwyższy komfort, maksimum prywatności, a przy tym kuszą atrakcyjną ofertą zabiegową. Radzimy więc kierować się kryterium lokalizacji. Jeśli z jednej strony zależy Ci na wypoczynku w pięknym miejscu, a z drugiej chcesz mieć mnóstwo atrakcji dosłownie na wyciągnięcie ręki, to postaw na region Podhala.

I nie, nie chodzi tylko o Zakopane. Dla gwarnej i zatłoczonej stolicy polskich Tatr istnieje sporo interesujących alternatyw, by wymienić tylko Bukowinę Tatrzańską. Dlaczego akurat Bukowinę? Z kilku powodów.

Po pierwsze: jest to niezwykle urokliwa miejscowość, wciąż niezadeptana przez masową turystykę, oferująca fantastyczne widoki i możliwość bliskiego kontaktu z góralskim folklorem.

Po drugie: w Bukowinie znajdują się jedne z najlepszych term na Podhalu, czyli słynne Termy BUKOVINA, w których można się totalnie zrelaksować i spędzić świetny czas niezależnie od pory roku czy aktualnej aury.

Wreszcie po trzecie: to w Bukowinie Tatrzańskiej znajdziesz fantastyczny hotel z duszą, czyli Hotel HARNAŚ. Ten obiekt powstał w latach 60. XX wieku jako Dom Wczasowy HARNAŚ, szybko stając się legendą Podhala i centrum życia kulturalno-artystycznego. To tutaj bawiła cała śmietanka PRL-u, włącznie z artystami, aktorami, dygnitarzami, politykami najwyższego szczebla. To w HARNASIU, jako jednym z nielicznych miejsc w ówczesnej Polsce, można było raczyć się zagraniczny mi trunkami z Pewexu, bawić przy najmodniejszej muzyce i spędzić pobyt pod Tatrami w bardzo dobrych warunkach.

W 2016 roku, po zmianie właściciela, obiekt przeszedł gruntowną modernizację, stając się wysokiej klasy hotelem nawiązującym do pięknej tradycji modernistycznego pierwowzoru.

Hotel HARNAŚ oferuje komfortowe pokoje, wszystkie z zachwycającym widokiem na góry, restaurację WIDOK, która serwuje dania kuchni naturalnej z akcentem regionalnym, przyrządzane z wykorzystaniem sezonowych produktów z całego świata, w tym z lokalnie pozyskiwanych składników, lobby bar z dużym wyborem pysznych koktajli, a co najważniejsze - bezpłatny, szybki i wygodny transport do pobliskich obiektów: Hotelu BUKOVINA ze wspaniałą strefą SPA (zabiegi na twarz i ciało, masaże, rytuały pielęgnacyjne) oraz Term BUKOVINA (goście hotelu w cenie pobytu otrzymują 3-godzinny wstęp do strefy basenowej, osobno warto wykupić dostęp do strefy saun).

Podkreślmy przy tym, że jest to jedyny na Podhalu hotel przeznaczony dla osób dorosłych, w którym naprawdę zaznasz ciszy, spokoju i unikniesz dziecięcych hałasów typowych dla gwarnych resortów rodzinnych. Jest to zatem doskonała propozycja dla par, seniorów czy też rodziców, którzy po prostu chcą odpocząć od opieki nad dziećmi w luksusowym hotelu ze SPA.

Z pełną ofertą pobytową Hotelu HARNAŚ w Bukowinie Tatrzańskiej zapoznasz się na jego stronie internetowej https://hotelharnas.com/.

Komentarze